Pupillen A pupillen eerstejaars
dag tijd type veld trainer(s)
Basistraining winterseizoen pupillen
woensdag 18:15 - 19:15 Baan Edwin Romijn, Vincie Vossenaar, Raphaël Dobbelstein, Rens de Graauw, Abdelkarim Megaïz, Max van Velzen, Daantje de Vet
zaterdag 09:30 - 10:30 Bostraining Edwin Romijn, Vincie Vossenaar, Raphaël Dobbelstein, Rens de Graauw, Abdelkarim Megaïz, Max van Velzen, Daantje de Vet
 
Pupillen A pupillen tweedejaars
dag tijd type veld trainer(s)
Basistraining winterseizoen pupillen
woensdag 18:15 - 19:15 Baan Edwin Romijn, Vincie Vossenaar, Milou Dirks, Daan Gielen, Nadine van den Hoogen
spacer
Extra training sprint / estafette (deelname na overleg met Kees Janssen)
donderdag 19:00 - 20:00 Baan Edwin Romijn, Vincie Vossenaar, Milou Dirks, Daan Gielen, Nadine van den Hoogen
spacer
Basistraining winterseizoen pupillen
zaterdag 09:30 - 10:30 Bostraining Edwin Romijn, Vincie Vossenaar, Milou Dirks, Daan Gielen, Nadine van den Hoogen
 
Junioren Junioren C eerstejaars
dag tijd type veld trainer(s)
maandag 19:00 - 20:45 Algemeen Kees Janssen, Hennie van Broekhoven, Jaimy van Broekhoven, Jeroen Engels, Muriël van den Hoogen, Joep Janssen, Maarten Nabbe
woensdag 19:00 - 20:45 Algemeen Kees Janssen, Hennie van Broekhoven, Jaimy van Broekhoven, Jeroen Engels, Muriël van den Hoogen, Joep Janssen, Maarten Nabbe
 
Junioren Junioren C tweedejaars
dag tijd type veld trainer(s)
maandag 19:00 - 20:45 Algemeen Kees Janssen, Hennie van Broekhoven, Jaimy van Broekhoven, Jeroen Engels, Muriël van den Hoogen, Joep Janssen, Maarten Nabbe
woensdag 19:00 - 20:45 Algemeen Kees Janssen, Hennie van Broekhoven, Jaimy van Broekhoven, Jeroen Engels, Muriël van den Hoogen, Joep Janssen, Maarten Nabbe
 
Special Sports Racerunners
dag tijd type veld trainer(s)
woensdag 16:30 - 17:30 Baan Carolien Wellen
zaterdag 10:30 - 11:30 Baan Carolien Wellen
zaterdag 11:30 - 12:30 Baan Carolien Wellen
 
LLA LLA1
dag tijd type veld trainer(s)
dinsdag 19:00 - 21:00 Algemeen Rob Bravenboer
donderdag 19:00 - 21:00 Algemeen Rob Bravenboer
 
LLA LLA3
dag tijd type veld trainer(s)
dinsdag 19:00 - 20:30 Algemeen Maria Dooyenburg, Peter Duvekot, Daniëlle Gorgels, Marcel de Rooij, Waldemar Muller
donderdag 19:00 - 20:30 Algemeen Maria Dooyenburg, Peter Duvekot, Daniëlle Gorgels, Marcel de Rooij, Waldemar Muller
zaterdag 09:30 - 11:30 Algemeen Maria Dooyenburg, Peter Duvekot, Daniëlle Gorgels, Marcel de Rooij, Waldemar Muller
 
Wandelen W1 - vrijdag
dag tijd type veld trainer(s)
vrijdag 13:45 - 15:00 Algemeen Agnes van Geijn
 
Wandelen W2 - zondag
dag tijd type veld trainer(s)
zondag 09:00 Algemeen Lidy van der Brugge, Edgar van Geijn, Rien Gloudemans
 
Wandelen W3 - woensdag
dag tijd type veld trainer(s)
woensdag 09:30 Algemeen Jos Claassen, Hein Deenik, Geraldine Doggen, Gerard Hagen, Jan Wouters
 
Nordic Walking NW ZA3 (oude naam NW B)
dag tijd type veld trainer(s)
donderdag 09:15 - 11:00 Algemeen Ad van der Brugge, Jos Claassen, Wim Dieden, Loek van der Heijden
zaterdag 09:00 - 10:30 Algemeen Ad van der Brugge, Jos Claassen, Wim Dieden, Loek van der Heijden
 
Loopsport Bosploeg 2.0 ( donderdag/ zondag)
dag tijd type veld trainer(s)
donderdag 19:00 - 20:00 Interval Geert van den Brand
zondag 10:30 - 12:00 Bostraining Jos Hoogerhoud, Maria Dooyenburg
 
Loopsport A1 / A2 - di/do/za
dag tijd type veld trainer(s)
dinsdag 19:00 - 20:30 Algemeen Stan Geertman, Alfons Goossens, Gerard van Veghel, Tine van Esch, Christha van der Hijden, José van der Kallen, Romy van Rijckevorsel, Arnold Stijntjes, Greta Venema
donderdag 19:00 - 20:30 Algemeen Stan Geertman, Alfons Goossens, Gerard van Veghel, Tine van Esch, Christha van der Hijden, José van der Kallen, Romy van Rijckevorsel, Arnold Stijntjes, Greta Venema
zaterdag 09:30 - 11:00 Algemeen Stan Geertman, Alfons Goossens, Gerard van Veghel, Tine van Esch, Christha van der Hijden, José van der Kallen, Romy van Rijckevorsel, Arnold Stijntjes, Greta Venema
 
Loopsport A1 / A2 - zo
dag tijd type veld trainer(s)
zondag 10:00 - 11:00 Algemeen Josefien van Galen, André de Jong, Ruud Oosterlee
 
Loopsport B - di/do/za
dag tijd type veld trainer(s)
donderdag 19:00 - 20:30 Algemeen Sjef van der Kallen, Roger van den Schoor, Astrid van den Biggelaar, Thea Goossens, Helma Jilesen, Greta Venema
 
Contact

Bezoekadres:

Clubhuis Prins Hendrik 
Sportlaan 1
5263 DN  Vught (navigatie: Postweg)
073-656 4322 (algemeen telefoonnummer, tijdens trainingstijden bereikbaar)
 
Informatie atletiek/loopsport: albinfo@ph.nl
Informatie turnen/gymnastiek: gyminfo@ph.nl
Informatie Special Sports: specialsports@ph.nl
 

Postadres:

Vughtse sportclub “Prins Hendrik”
T.a.v. Secretaris
Sportlaan 1
5263 DN  Vught
U kunt uw vragen ook per e-mail stellen via: secretaris@ph.nl

 
Terug naar boven